Wełna mineralna

Ocieplenie poddasza jest tak samo istotne, jak ocieplenie samej elewacji. W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo Wysokiej jakości wełnę mineralną Knauf Insulation. Dzięki której poddasze zostanie ocieplone na lata, bez zbędnych substancji chemicznych.

Rodzina wełen UNIFIT

Wełny mineralne Unifit to produkty izolacyjne, które stworzyliśmy z myślą o jutrze. Powstały w innowacyjnej technologii Ecose® i spełniają najsurowsze wymagania techniczne, które zostaną postawione przed produktami budowlanymi w przyszłości. Charakterystyczne linie na naszych rolkach umożliwiają perfekcyjne docięcie wełny do rozmiaru i – w konsekwencji – szybki montaż bez sznurowania.

Unifit to rodzina wełen zaprojektowana tak, aby zminimalizować ryzyko niewłaściwego montażu, pojawienia się mostków cieplnych i wilgoci. Na zdrowie mieszkańców domu i jego otoczenia.

Wełna mineralna produkowana w technologii ECOSE® z włókien szklanych w postaci mat. Główne zastosowanie jako izolacja cieplna i akustyczna w dachach skośnych, układana między krokwiami i pod krokwiami. Podwyższona sztywność materiału zapewnia łatwość montażu, a specjalne oznaczenie linii cięcia na rolce ułatwia przycięcie izolacji do wymaganego wymiaru. Produkt o znakomitych właściwościach termoizolacyjnych.

Zajrzyj do katalogu

Od cen katalogowych przysługują u nas rabaty. Skontaktuj się z nami i sprawdź swoją cenę.

Sprawdź artykuły na blogu