Kleje

Dobrze wiążący i trwały klej, jest niezbędny, jeśli budujemy na lata.

W naszej firmie dostępne są kleje do styropianu i wełny. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również zaprawy murarskie oraz kleje do bloczków i płytek.

Klej do siatki na styropianie i wełnie FP-12 B biały

Klej do siatki na styropianie i wełnie FP-12 B jest gotową białą cementową zaprawą klejową, przeznaczoną do zatapiania siatki na izolacji cieplnej wewnątrz i na zewnątrz w systemie ociepleń budynków. Produkowany jako sucha mieszanka najwyższej…

Opakowanie:  25 kg, Na palecie: 48

Klej do wełny W-11

W-11 do przyklejania wełny mineralnej wewnątrz i na zewnątrz oraz w systemie ociepleń budynków. Kleje stosuje się na tynki cementowe, cementowo-wapienne i wapienne mury z cegieł, pustaki ceramiczne i silikatowe, bloczki z betonu komórkowego oraz na powierzchnie betonowe.

Opakowanie:  25 kg, Na palecie: 48

Klej do styropianu FP-11

Klej do styropianu FP-11 jest gotową cementową zaprawą klejową, przeznaczoną do przyklejania płyt styropianowych wewnątrz i na zewnątrz oraz w systemie ociepleń budynków. Klej stosuje się na tynki cementowe, cementowo-wapienne i wapienne mury z cegieł, pustaków ceramicznych i silikatowych, bloczków z betonu komórkowego oraz na powierzchnie betonowe. Po zarobieniu wodą tworzy jednorodną masę. Po stwardnieniu jest wodoodporna i mrozoodporna, paroprzepuszczalna o dobrej przyczepności do podłoża i płyt styropianowych.

Opakowanie:  25 kg, Na palecie: 48

Klej do siatki na styropianie FP-12 2 w 1

Klej do siatki na styropianie FP-12 jest gotową cementową zaprawą klejową, przeznaczoną do zatapiania siatki na styropianie oraz do przyklejania płyt styropianowych wewnątrz i na zewnątrz oraz w systemie ociepleń budynków. Klej stosuje się na tynki: cementowe, cementowo-wapienne i wapienne, mury z cegieł, pustaków ceramicznych i silikatowych, bloczków z betonu komórkowego oraz na powierzchnie betonowe i płyty styropianowe w systemie ociepleń. Dzięki zawartości wyselekcjonowanych polimerów odznacza się zwiększoną elastycznością i plastycznością, dzięki czemu po związaniu jest odporna na odkształcenia.

Opakowanie:  25 kg, Na palecie: 48

Klej do siatki na wełnie W-12

W-12 przeznaczony jest do zatapiania siatki na wełnie mineralnej oraz do przyklejania wełny mineralnej wewnątrz i na zewnątrz oraz w systemie ociepleń budynków. Kleje te stosuje się na tynki cementowe, cementowo-wapienne i wapienne, mury z cegieł, pustaków ceramicznych i silikatowych, bloczki z betonu komórkowego oraz na powierzchnie betonowe.

Opakowanie:  25 kg, Na palecie: 48

Klej Gipsowy Montażowy GK-1

Klej o optymalnym czasie wiązania, przeznaczony do przyklejania płyt gipsowo-kartonowych wewnątrz pomieszczeń. Gotowy do użycia bezpośrednio po zarobieniu wodą. Klej daje się łatwo mieszać, przez co uzyskujemy konsystencję pasty gotowej do użycia, którą należy wykorzystać w ciągu ok. 0,5 godziny. Po rozpoczęciu twardnienia następuje szybki proces wiązania.

  • Optymalny czas gotowości do proacy 30 minut
  • Doskonale przyczepny i wysoce kontaktowy
  • Konsystencja pasty po rozrobieniu
  • Plastyczny
  • Wysoka wytrzymałość połączenia

Opakowanie:  10 kg, Na palecie: 105
Opakowanie:  20 kg, Na palecie: 60
Opakowanie:  30 kg, Na palecie: 40

Sprawdź artykuły na blogu