Tynki

Masy tynkarskie oferowane przez „EDW” służą do ręcznego nakłądania przez fachowca końcowej warstwy ochronnej elewacji budynku po wykonaniu ocieplenia. W ofercie można znaleźć kilka rodzajów począwszy od akrylowych, silikonowo silikatowych, kończąc na silikonowych.

Dostępne kilku producentów do wyboru. W ofercie również środki do czyszczenia elewacji oraz farby zewnętrzne silikonowe dla odświerzenia koloru.

Grunt sczepny Konekt FG-2

Specjalistyczny preparat gruntujący, uniwersalny, gotowy do użycia. Tworzy twardą powierzchnię o wysokiej przyczepności, nawet na gładkich lub niechłonnych podłożach. Stosuje się na beton, podłoża murowane, płyty gipsowe, beton komórkowy, tynki, masy naprawcze, powłoki malarskie oraz podłoża gipsowe. Może być również stosowany w celu zwiększenia przyczepności mas wyrównujących, samopoziomujących i klejów do: ceramiki (na płytki ceramiczne), kamienia oraz innych podłoży niechłonnych. Na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń

  • wzmacnia podłoże
  • pod posadzaki, podkłady podłogowe, kleje, tynki
  • poprawia przyczepność
  • szybkoschnący
  • na powierzhnie wewnątrzne i zewnętrzne

Opakowanie:  5 kg, Na palecie: 80
Opakowanie:  15 kg, Na palecie: 44

Grunt pod tynk silikonowy G-TS

Preparat na bazie mineralnych środków wiążących i żywicy akrylowej służący do gruntowania podłoża przed nałożeniem masy tynkarskiej cienkowarstwowej silikonowej w celu zwiększenia przyczepności podłoża oraz nadaniu odpowiedniej barwy, po zabarwieniu. Reguluje chłonność podłoży i zmniejsza zużycie masy tynkarskiej nie ograniczając paroprzepuszczalności. Tworzy tymczasową ochronę nieotynkowanej elewacji przed warunkami atmosferycznymi przez około pół roku. Nadaje się do stosowania na wszelkich podłożach budowlanych na zewnątrz i wewnątrz budynków

Opakowanie:  7 kg (biały), Na palecie: 80
Opakowanie:  15 kg (biały), Na palecie: 44

Tynk Silikonowo-Siloksanowy Si-Sil

Służy do wykonywania dekoracyjnych i ochronnych cienkowarstwowych wypraw tynkarskich na zewnątrz i wewnątrz budynków. Tworzy trwałą, odporną na działanie czynników atmosferycznych wierzchnią warstwę ściany. Zalecany jest w ociepleniach budynków, wykonywanych w technologii bezspoinowego ocieplania ścian zewnętrznych (BSO).

Masę można nakładać na powierzchniach cementowo-wapiennych, na elementach betonowych i wszelkich podłożach mineralnych. Możliwość barwienia- bogata paleta kolorów według wzornika tynków i farb.

Opakowanie:  25 kg, Na palecie: 24

Grunt pod tynk silikonowo-siloksanowy

Preparat na bazie dyspersji styrenowo – akrylowej, żywicy silikonowej i emulsji siloksanowej służący do gruntowania podłoża przed nałożeniem Tynku silikonowo – siloksanowego Si-Sil w celu zwiększenia przyczepności. Reguluje chłonność, nie ograniczając paroprzepuszczalności. Tworzy tymczasową ochronę nieotynkowanej elewacji przed warunkami atmosferycznymi przez około pół roku. Nadaje się do stosowania na wszelkich podłożach budowlanych na zewnątrz i wewnątrz budynków.

Opakowanie:  15 kg (biały), Na palecie: 44
Opakowanie:  7 kg (biały), Na palecie: 80

Fasalit K1 podkład gruntujący

Preparat przeznaczony do ostatecznego przygotowania powierzchni przed nanoszeniem tynków mineralnych, akrylowych i mozaikowych firmy Franspol oraz w systemach ociepleń budynków (na styropianie: FASADEX, jak i na wełnie mineralnej: FASAMIN). Reguluje chłonność podłoży i zmniejsza zużycie masy tynkarskiej nie ograniczając paroprzepuszczalności. Tworzy tymczasową ochronę nieotynkowanej elewacji przed warunkami atmosferycznymi przez około pół roku. Możliwość barwienia pod kolor masy tynkarskiej. Nadaje się do stosowania na wszelkich podłożach budowlanych na zewnątrz i wewnątrz budynków.

Opakowanie:  7 kg (biały), Na palecie: 80
Opakowanie:  15 kg (biały), Na palecie: 44

Gotowa Gładź Polimerowa RAPTOR tiksotropowa

Gotowa Gładź Szpachlowa Raptor to najwyższej jakości, gotowa do użycia Gładź przeznaczona głównie do prac remontowych, wykończeniowych i dekoracyjnych w budownictwie. Pozwala doprowadzić ściany i sufity do idealnej gładkości przed malowaniem. Jest doskonałym materiałem służącym do ostatecznego wypełniania niewielkich ubytków i rys na tynkach. Można ją używać na podłożach betonowych, tynkach cementowych i cementowo-wapiennych wewnątrz pomieszczeń. Ze względu na wysoką elastyczność oraz wyraźny efekt tiksotropowy Gotowa Gładź Szpachlowa Raptor jest łatwa w nakładaniu i rozprowadzaniu zarówno metodą ręczną, wałkiem jak i za pomocą agregatu natryskowego. Szczególnie polecana do agregatu hydrodynamicznego – Graco dzięki zdolności do zmniejszania lepkości pozornej pod działaniem naprężenia ścinającego, a następnie jej stopniowego wzrostu po usunięciu naprężenia.

Opakowanie:  25 kg, Na palecie: 33

Tynki mozaikowe

Tynk mozaikowy (w 100 odcieniach) przeznaczony jest do ręcznego wykonywania powierzchni dekoracyjnych wewnątrz i na zewnątrz budynków, w szczególności na cokoły, podmurówki, korytarze, itp. Można je stosować na wszystkich równych podłożach mineralnych, takich jak: beton, tynki cementowo-wapienne, płyty gipsowo-kartonowe. Tworzą powłokę paroprzepuszczalną. Cechują się wysoką trwałością, odpornością na uszkodzenia, warunki atmosferyczne, zmywanie itp.

Tynki silikonowe baranek HARD

TYNKI SILIKONOWE HARD stanowią trwałą, hydrofobową wyprawę tynkarską o wysokiej elastyczności oraz wysokiej paroprzepuszczalności, odporną na zabrudzenia oraz czynniki atmosferyczne. Tynk silikonowy dostępny jest w 2000 kolorów NCS oraz RAL najwyższej jakości pigmentów oraz dodatków poprawiających parametry aplikacyjne i eksploatacyjne. Służy do wykonywania dekoracyjnych i ochronnych cienkowarstwowych wypraw tynkarskich na zewnątrz i wewnątrz budynków.

Gotowy do użycia. Paro przepuszczalny. Hydrofobowy. Odporny na warunki atmosferyczne.Zabespieczony przed porostami alg i glonów

Odporny na zabrudzenia. Odporny na UV. Odporny na korozję biologiczną. Odporny na uderzenia/zadrapania. Jego użycie umożliwia wykonanie estetycznej i ozdobnej powłoki w różnych barwionych kolorach.

Tynk Parrot Premium

TYNKI SILIKONOWE Parrot  stanowią trwałą, hydrofobową wyprawę tynkarską o wysokiej elastyczności oraz wysokiej paroprzepuszczalności, odporną na zabrudzenia oraz czynniki atmosferyczne. Tynk silikonowy dostępny jest w 2000 kolorów NCS oraz RAL najwyższej jakości pigmentów oraz dodatków poprawiających parametry aplikacyjne i eksploatacyjne. Służy do wykonywania dekoracyjnych i ochronnych cienkowarstwowych wypraw tynkarskich na zewnątrz i wewnątrz budynków.

Gotowy do użycia. Paro przepuszczalny. Hydrofobowy. Odporny na warunki atmosferyczne.Zabespieczony przed porostami alg i glonów

Odporny na zabrudzenia. Odporny na UV. Odporny na korozję biologiczną. Odporny na uderzenia/zadrapania. Jego użycie umożliwia wykonanie estetycznej i ozdobnej powłoki w różnych barwionych kolorach.

Jest to produkt z bogatej oferty firmy EDW. Sprawdź promocję u nas w składzie przy ulicy Kuśnierskiej 2 Kostrzyn Wlkp.

 

Sprawdź artykuły na blogu